Katalog

Zhongshan Desly Foodstuffs Co., Ltd

Zhongshan Desly Foodstuffs Co., Ltd

Zhongshan Desly Foodstuffs Co., Ltd

05.09.2022 00:00

Salcë soje e lehtë MSG pa gluten

Shpallja ka skaduar

Salca e sojës pa gluten është një produkt premium i bërë nga kokrrat e sojës jo-OMGJ. Nga lideri në salcat autentike kineze, salca e sojës është pa gluten dhe po aq e shijshme.

Karakteristikat:
1.I përshtatshëm për ata me alergji ndaj glutenit
2. Pa melamine. Pa 3-MCPD, 1,3-DCP, në përputhje me standardin BE/SHBA.
3. Ka ekip profesional të projektimit dhe ekip blerës.
4. Kapaciteti i fortë i prodhimit prej 30,000+ metrash katrorë siguron shpërndarje të shpejtë dhe cilësore.
5. Keni ekip QC dhe sistem të përsosur të menaxhimit të prodhimit për të siguruar cilësinë e përsosur të produkteve.

Specifikim:
Emri i produktit
25 kg salcë soje pa gluten pa MSG
Markë
Salcë mjeshtër i madh
Ngjyrë
Dritë e ndritshme dhe kafe
Aftësia për furnizim
1800 ton në muaj
Porti i ngarkimit
Kinë Guangdong
Procesi
Centennial Heritance Birraria Natyrore
Certifikatat
Haccp,BRC,Halal,Kosher,FDA,ISO,BSCI
Shije
Shije e mirë e kripur dhe e freskët me aromë të fortë salce.
Alergenet
Ujë, fasule soje jo-OMGJ
Specifikim
150 ml, 500 ml, 1,86 litra, 1,9 litra, 8 litra, 25 kg
 


Shpallja ka skaduar

Kategori
Ofrojme

Vendi
China

Rajon
guangdong

Afati i fundit
30.09.2022 23:10